Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman yan almış olduğundan, sigaraya benzemekle beraberinde, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede yaman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki gibi yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan zevat sinein bir seçenek olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın temizlemek sinein mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en kocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece allıkışkanlıklarını değiştirmek ve insanoğluın elan az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak sinein tradisyonel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine reva olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets kullanmaı sinein tasarlanmıştır. çeyiz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu işlem, dumanün yanması adına, buharlaşması dolayısıyla açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara nazaran elan az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın temizlemek sinein mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanmaı da domestik yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilgili yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan elan az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün ferah ferah heets kullanmaı dolayısıyla, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi sair duman ürünleri gibi bağımlılık örgücı olabileceği dair ikazlar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Temelı dirimlik örgütleri, Heets gibi duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve sair dirimlik problemlerine münasebet olabileceğinden endişe etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki tesirleri bile ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla beraberinde, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara nazaran elan az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan zevat sinein yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara nazaran elan az zararlı olduğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına reva şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve dirimlik önerilerine reva şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir