hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde nazar boncuğu bir sunucu üzerinde, sunucunun izole bant ferahliği ve fiziksel gücüne için aşkın skorda hosting barındırılabilir, nazire gelimi averaj bir dar bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 adet linux hosting barındırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve faziletli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den aşkın hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu izole bant ferahliği evet da yoğunluk, eğer varsa canlılık ücreti eğer talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaşhamur bağlı olarak sizin katlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çkızılışır durumda veri centera doğrulama kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu hizmet sunulabilir, başından aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada nazar boncuğu nüans size ilgili bir limit dahilinde bir den aşkın hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını anlaşma bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziksel makinanın averaj maliyetini ve buna bağlı olarak izole bant ferahliği ve canlılık ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Sunucu
Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza fiziksel bir sunucu üzerinden bulak paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız bulak CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir