MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan aşağı karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden alakadar taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat yapan tatbik günlük yüzlerce saat dinlenerek mekân nedeniyleünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla dokumalarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde yurt dışında yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak yurt dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kelime ettiriyor. Eserin bu denli tesirli olduğu bilindiği yürekin tatbik ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut bağlı olmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelime ettiren tatbik hakikaten görülmeye mesabe. İnternet sitesi baştan aşağı mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde özen verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi baki geliştirilmekte ve kullanıma elan müsait bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ses sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde temaşa edilmeye çkızılışılmaktadır.

Tarih içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbik marketlerden baktığınız saat uygulamanın puanının ve indirilme orantıının ne denli yüksek bulunduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında hakikaten esaslı bir iş çıayalp insanlara en eksiksiz şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir