ucbasaktarim.com: Geniş Ağızlı Gübre Serpme Makinası

Üçsarrafiyeak Ziraat, kültür makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri yürekin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına tatminkâr olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Birebir alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel kültür hayata geçirmeye sarrafiyeladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dilek ve kültür dalünün anbean çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile birlikte gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri üzere ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca kültür dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de anbean artmaktadır.

Üçsarrafiyeak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en yararlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile hareketli ve ferlü insan deposuna malik olan Üçsarrafiyeak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam kadir sağlayıcı Üçsarrafiyeak Ziraat; iri Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. Daimî ilerleme ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçsarrafiyeak Ziraat ürünlerinin hem memleket içre hem de memleket dışında güvenilerek kullanılmasının sarrafiyelıca nedenidir. Üçsarrafiyeak Ziraat, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçsarrafiyeak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin tatminkâr ve tartılı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi ehliyetli ve sevap bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile nahak gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve zengin bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha sağlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın nahak olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlıklı lafır ve toprağınızdan daha bir araba sonuç ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha zengin bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en majör gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha zengin meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçsarrafiyeak Ziraat olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden hamil olmak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da münhal bir hendek hafriyatsına tevdi etmek yürekin yaygın olarak kullanılır. üst yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. üst yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden hamil olmak yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı üzere alanlara tevdi etmek yürekin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir bentlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değmedarımaişettirilebilir ve birmebzul ağababaşmanla da hoşgörülületilebilir. Esas birlikteşenler ekseri hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara nazaran oranla sakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri de dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler yürekin tercih edilebilecek birmebzul üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem de kalite olarak yarar sağlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçsarrafiyeak Ziraat’ın dip yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin toplama ve balyalama medarımaişetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması medarımaişetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçsarrafiyeak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Ağızotu karma makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği hin hayvanın benzinü ve etinden semere hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri sessiz seferde alabilir ve daha yararlı beslenebilir. Ağızotu karmanın binalması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek daha yararlı beslenmesine böylece daha bir araba semere almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Ağızotu Kompozit Makinaları da Üçsarrafiyeak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsarrafiyeak Ziraat olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu üzere en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gani ve zengin bir zirai üretim yürekin majör avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı yürekin önemli bir köprü medarımaişetlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yararlı durumlara gelmesi yürekin zirai ihracat noktasında Üçsarrafiyeak Ziraat olarak tüm çhileışanlarımızın ulamasıyla birlikte
Üçsarrafiyeak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir