valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde yan almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) desise içre düzenışdoneş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle desise kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdoneş muktedir olmak kucakin oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışdoneş muktedir olmak o kadar kolay değildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden muamele mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin ya da oyunda elan okkalı tabanca gücü kabilinden hilelere başvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu elan uygun oynamanızı esenlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere yan verilmiştir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de yan verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular desise içinde yan düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde yan düzlük UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok kontak gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte desise mimarimcıları tarafından turnuvalar esnasında umum oyuncuların nerede olduklarını seyircilere temsil etmek kucakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu tip hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek kucakin daim yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her vakit bir kere bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yan düzlük duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda yan düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu desise sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi zahmetlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yek lügat kabilinden görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur eksiltmek yahut bir nesneyi nişan eksiltmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin kendiliğinden olarak mimarilması mealına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir