Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonra internetin sadece bilgelik aktarımı sinein değil, aynı zamanda âlem sinein de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) yârenlik yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız lalettayin biriyle örgülabildiği kadar üste teşhisdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri vasıtasıyla örgülabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve yârenlik etme amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri alelumum programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş hareket etmek sinein sadece nickname (protez isim) yazmak ehliyetli olurken birtakımlarındaysa sohbete serlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek çatlak dulukünü kullanarak sadece yazgılı, yazgılı ve hayallü, ünlü ve hayallü kadar tercihe demetlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kısaca müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli yargılama mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir gayrı pop chat yetişek olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir